تاریخ : دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰ 17 ذو الحجة 1442 Monday, 26 July , 2021

توهین به مردم آذربایجان با شعار بی‌غیرت

  • کد خبر : 1250
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
توهین به مردم آذربایجان با شعار بی‌غیرت
تجمع 50 نفری دیروز راسته کوچه تبریز که در پی فراخوان گروهک‌های قوم‌گرای افراطی برگزار شده بود با توهین به مردم آذربایجان خاتمه یافت. تجمع‌کنندگان که با مشاهده بی‌اعتنایی مردم تبریز مواجه شده بودند، با واژه "بی‌غیرت" آن‌ها را خطاب قرار داده و به مردم فهیم آذربایجان توهین کردند.

به گزارش یوردنیوز، تجمع ۵۰ نفری دیروز راسته کوچه تبریز که در پی فراخوان گروهک‌های قوم‌گرای افراطی برگزار شده بود با توهین به مردم آذربایجان خاتمه یافت.

تجمع‌کنندگان که با مشاهده بی‌اعتنایی مردم تبریز مواجه شده بودند، با واژه “بی‌غیرت” آن‌ها را خطاب قرار داده و به مردم فهیم آذربایجان توهین کردند.

این در حالی است که مردم فهیم تبریز به خوبی می‌دانستند که ادعای انتقال سلاح به ارمنستان از طریق مرز نوردوز، کذب و بهانه تجزیه‌طلبان برای فراخوان این تجمع بود.

به همین خاطر از همان ابتدا صف خود را از تجمع‌کنندگان جدا کرده و یک بار دیگر بینش سیاسی و عقلانیت خود را به رخ معاندان انقلاب اسلامی ایران کشیدند.

از طرف دیگر خود الهام علی‌اف رئیس‌جمهور آذربایجان در مصاحبه با شبکه تلویزیونی ترکیه صراحتاً ادعای ارسال سلاح به ارمنستان از طریق ایران را رد و از موضع اصولی ایران تشکر می‌کند.

پس چه دلیلی دارد که مردم آذربایجان به ویژه مردم تبریز خود را در مقابل حاکمیت ایران قرار داده و شهر و استان خود را امنیتی کنند.

برای گروهک‌های خارج‎نشین بهترین حالت اغتشاش در شهرهای ترک‌زبان ایران است تا بودجه خود از سرویس‌های جاسوسی خارجی را به چندین برابر افزایش دهند ولی تاوان اغتشاش برای ادعاهای واهی را مردم آذربایجان با امنیتی شدن استان‌شان پس می‌دهند.

مردم آذربایجان بی‌غیرت نیستند بلکه برای دفاع از وطن و ناموس خود جان خود را کف دست گرفته و در دوردست‌ترین مرزهای ایران فداکاری می‌کنند.

وقتی همه مسئولین کشوری و استانی از آزادسازی قره‌باغ حمایت می‌کنند و باعث می‌شوند که مسئولان جمهوری آذربایجان از ایران قدردانی کنند، چه لزومی دارد که در اغتشاشات خیابانی شرکت کنند؟

لینک کوتاه : https://yurdnews.com/?p=1250