تاریخ : یکشنبه, ۲ آبان , ۱۴۰۰ 18 ربيع أول 1443 Sunday, 24 October , 2021

استاندارد دوگانه گروهک‌های پانترکیست در برابر قاچاقچیان تروریست

  • کد خبر : 1505
  • ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۳۸
استاندارد دوگانه گروهک‌های پانترکیست در برابر قاچاقچیان تروریست
گروهک‌های پانترکیست که هر روز از فعالیت کولبران یا قاچاقچیان کُرد انتقاد می‌کنند اما امروز در برابر شهید شدن مأمور درجه‌دار نیروی انتظامی در برابر قاچاقچیان سوخت وابسته به تروریست‌ها در سیستان و بلوچستان خوشحالی می‌کنند و از تروریست‌های قاچاقچی قهرمان سازی می‌کنند و برای آن‌ها اشک تمساح می‌ریزند.

یورد نیوز: در روزهای اخیر شاهد ایجاد ناامنی در شهر سراوان سیستان و بلوچستان به رهبری تجزیه‌طلبان و مافیای قاچاق سوخت هستیم.

حادثه ای که به خاطر به خطر افتادن منافع مافیای قاچاق سوخت وابسته به گروه‌های تروریستی شکل گرفته است.

در این میان هیاهوی خبری رسانه‌های گروهک‌های تجزیه‌طلب پانترکیست، ماهیت واقعی این گروهک‌ها را بر مردم آذربایجان هر چه بیشتر عیان می‌کند.

گروهک‌هایی که هر روز از فعالیت کولبران یا قاچاقچیان کُرد انتقاد می‌کنند اما امروز در برابر شهید شدن مأمور درجه‌دار نیروی انتظامی در برابر قاچاقچیان سوخت وابسته به تروریست‌ها در سیستان و بلوچستان خوشحالی می‌کنند و از تروریست‌های قاچاقچی قهرمان سازی می‌کنند و برای آن‌ها اشک تمساح می‌ریزند.

این خوشحالی و اشک تمساح پر از حرف است. خوشحال و اشکی که نشان می‌دهد برای این گروهک‌های تجزیه طب، حقوق بشر و دفاع از مظلومیت مردم، شعاری بیش برای حفظ منافعشان نمی‌باشد.

این سیاست یک بام و دو هوا نشات گرفته از کدامین تفکر است که مأمورانی را که به دست تروریست‌های قاچاقچی شهید شده‌اند را ظالم و جانی می‌نامند و در مقابل، همین مأموران را متهم به عدم جان‌فشانی در برابر کوله‌بر‌‌ان کُرد معرفی می‌کند؟

صاحبان این تفکر، قومیت‌های ایرانی را تا زمانی قبول دارند که در خدمت سیاست‌های آنان گام برداشته و تأمین‌کننده منافع آنان باشند و قطعاً تروریست‌های سوخت‌بر نما تا امروز در خط مشی سیاسی این تفکر خطرناک گام برداشته‌اند که مورد حمایت آنان هستند.

اما صاحبان این تفکر و سیاست مردود باید به‌خوبی بدانند که مردم آذربایجان خط خود را از رسانه‌های گروهک‌های پانترکیست وابسته جدا کرده و در کنار مأموران جان بر کف تأمین امنیت کشور هستند و قطعاً تروریست‌هایی را که تحت نام سوخت‌بر فعالیت می‌کنند را مظلوم نه، بلکه قاچاقچیان و تروریست‌هایی خطرناک و ظالم می‌دانند.

چراکه تاریخ نشان داده است که مردم آذربایجان برای حفظ منافع و تمامیت ارضی ایران نه‌تنها در مناطق شمال غربی کشور بلکه در سیستان و بلوچستان هم جان‌فشانی کرده و در راه مبارزه با تروریست‌ها شهید می‌شوند اما رشادت آذربایجانی‌ها در هیچ یک از قومیت‌های دیگر در شرق کشور وجود نداشته است که بیایند و برای حفظ امنیت شمال غرب کشور شهید بشوند.

لینک کوتاه : https://yurdnews.com/?p=1505